po27062022

Pro muže

Přemýšlíte nad tím, čím udělat dětem radost za vysvědčení? Vyrazte do čestlického aquaparku ve čtvrtek 30. června, kde si pro všechny žáky i školáky připravili dárek za vysvědčení – aquazorbing i unikátní virtuální realitu na tobogánu MAGIC TUBE zdarma!

Nezávislé spotřebitelské ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2022 zná své vítěze. Ve spotřebiteli oblíbeném a výrobci uznávaném prestižním marketingovém programu se v letošním roce utkalo 97 firem se 162 výrobky. Z nich spotřebitelé zvolili 50 vítězů v nejrůznějších kategoriích.

Toužíte objevit Prahu z jiné perspektivy? Vychutnat si vaše zážitky v menší skupině, na vodě a v soukromí? Pak přijměte pozvání od YachtBoat, jejichž malá flotila zahrnuje dvě moderní lodě Traweller YB35 typu "houseboat", které každá nabízejí plný komfort až pro jedenáct pasažérů plus kapitána.

Začátkem června pražská metropole přivítá tři výjimečné koncerty světových hvězd v novém open air prostoru Power Station Holešovice v rámci Prague Summer Festivalu. Ve středu 8. 6. vystoupí američtí punk/hardcoroví velikáni Rise Against, o den později 9. 6. zahraje indie-rockové trio Alt-J a v neděli 12. 6. se mohou fanoušci těšit na legendární The Offspring.

čtvrtek, 19 květen 2022 22:19

Ledovou kávu, prosím!

Pokud máte rádi kávu, určitě chcete držet krok s kávovými novinkami, které zrovna frčí. Cold brew jako takové sice není úplná novinka, ale stále se hledají nové možnosti, jak tuto ledovou kávu ještě zatraktivnit, třeba mangovým pyré. Jako to udělali baristé v Costa Coffee. Ti se chuťových kombinací nebojí a během chvilky připraví kromě exotického Cold brew i celou řadu veganských iced „latéček“ s ochucenými sirupy. Je na čase vyměnit horký hrnek za sklenici ledové kávy.

Věříte, že je snadné připravit skvěle vypadající a chutný dort, aniž byste museli být nutně velcí cukráři? Budete k tomu potřebovat jen tři věci; vyzkoušený recept, kvalitní ingredience a trochu fantazie. Svoje umění si můžete vyzkoušet třeba hned 8. května, kdy se slaví Den Matek. Svátek letos připadá na neděli, a tak je nesporné, že dobrý a hezký moučník, potěší nejen maminky, ale pochutná si na něm celá rodina.

Každý člověk, jen s výjimkou jednovaječných dvojčat, si nese svou jedinečnou genetickou informaci. Ta definuje náš vzhled a stavbu těla, předurčuje náchylnost k nemocem a dotváří celkový charakter. Dokonce i naše vlohy, silné a slabé stránky nebo pohled na svět jsou z podstatné míry ovlivněné geny.

Nový Batman režiséra Matta Reevese, získává po celém světě mezi fanoušky, ale i filmovými kritiky, velmi vysoká v hodnocení. Robert Pattinson, jakožto mladý Batman začíná bojovat proti zločinu v pochmurném a tajemném Gotham City, které ovládá strach. Snímek Batman, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics, je temným psychologickým krimi thrillerem, který přilákal do kina mnoho tváří českého showbyznysu.

středa, 23 únor 2022 00:00

Rybí špíz s nudlemi shirataki

Většinu ryb můžeme připravit velmi nenáročným způsobem. Rybí špíz patří k méně obvyklým, o to však zajímavějším receptům. Je rychlý a chutný, navíc láká k ochutnávce i svým vzhledem – zkuste někoho překvapit. 2 porce/10 min příprava/ 15 min vaření

pátek, 28 leden 2022 21:05

Polévka s lososem

Připravte si doma polévku s lososem. Je to jednoduché, dobré a zvládne to každý. Stačí si jen nakoupit správné suroviny a můžete začít. Během chvilky si uvaříte opravdovou lahůdku. 

Strana 1 z 22