po19082019

Krása
úterý, 09 červenec 2019 08:00

Co stojí za touhou vypadat jako Barbie?

Nafouklé kačeří rty, extrémně velká ňadra, uměle prodloužené vlasy, zúžený pas i za cenu vyoperování žeber, vytvarované pozadí, opakované liposukce... To je jen zlomek zákroků, které podstupují ženy posedlé vzhledem panenky Barbie. Pokoušejí se proměnit v bizarní ideál krásy i za cenu vlastního zdraví. Jak se tento znepokojivý trend dívají naši přední plastičtí chirurgové Jan Měšťák a Libor Kment?

sobota, 15 červen 2019 00:00

Symboly lásky, vášně a úspěchu

Společnost D.I.C. , která se zabývá prodejem investičních diamantů a diamantových šperků,  představila ve svém SHOWROOMU v centru Prahy novou kolekci šperků, jejíž podstatnou část tvoři  jedinečné prsteny, z nichž některé jsou jemné, hravé, jiné velkorysé a dominantní. 

středa, 05 červen 2019 08:19

Vitázková vjela manželovi do vousů

Nuda v Brně nehrozí! V moravské metropoli se sešly celebrity a prozradily, jak to mají s přípravou na léto a zkrášlováním. Do akce se zapojily hlavně Miss Iva Kubelková, Michaela Salačová, Tereza Fajksová, Gabriela Franková, ale i herečka Pavla Vitázková s manželem Dušanem a lídr kapely No Name Igor Timko nebo Nela Slováková. Ti se podíleli na otevření nového království krásy v centru Brna.

úterý, 16 duben 2019 02:00

Tipy pro krásné nehty

Nikdo nemá rád pocit suché a drsné kůže, zejména pokud jde o ruce. Často se stává, že se hrubé kůže nemůžeme zbavit i po několik dnů. Připravili jsme několik užitečných tipů pro krásné ruce.

úterý, 16 duben 2019 00:00

Velikonoční wellness nabídka

Užijte si stylové Velikonoce a dopřejte si relax v podobě úžasné masáže v Planet Zen.

pondělí, 25 březen 2019 09:40

Weleda představila novou řadu Skin Food

Multifunkční krém Skin Food značky Weleda je vyráběn již od roku 1926. Nyní se stal inspirací pro novou řadu Skin Food, která obsahuje kromě legendárního krému i odlehčenou variantu Skin Food Light a dále Skin Food Body Butter a Skin Food Lip Butter.

pondělí, 18 únor 2019 20:25

Laserová depilace

Trendem dnešní doby je hladká kůže bez ochlupení.  Stále větší počet populace se snaží zbavit nežadoucího ochlupení  a to různými metodami např. holením strojkem či žiletkou,  depilací voskem či depilačním krémem aj.

středa, 13 únor 2019 20:32

Valentýnská kolekce D.I.C

Společnost D.I.C., která se již 15 let zabývá prodejem investičních diamantů a výrobou a prodejem diamantových šperků, připravila k letošnímu svátku zamilovaných další kolekci nádherných šperků. 

úterý, 01 leden 2019 14:23

Pravidla hydratace v zimě

Místnosti s ústředním topením nebo klimatizací, kde je vlhkost vzduchu okolo 25 %, i zimní mrazivé počasí běžně znamenají sušší vzduch. Čím chladnější počasí a nižší vlhkost v místnosti, tím větší potřeba tekutin. Vhodným nápojem je voda, ale často, hlavně v případě ztrát pocením a odpařováním z povrchu těla, potřebujeme vodu s vyváženým obsahem minerálních látek.

úterý, 11 prosinec 2018 10:29

Vánoční wellness tip

Strana 1 z 9